z  n  á  m  e    v  h  o  d  n  á    ř  e  š  e  n  í 

Spouštíme bezpečnostní kampaň

Závěrem roku 2013 se v útrobách naší společnosti zrodila myšlenka natočit informativní videa, jejichž hlavní spojovací linkou bude bezpečnost. Což je široký pojem a my ho chceme i široce pojmout. Proto se videa budou zabývat opatřeními, jak se zabezpečit proti zlodějům, ohni, bleskům nebo bezpečností na internetu.

Samozřejmě toto téma jsme si nevybrali náhodně. Ano, zabýváme se poskytováním produktů, které jsou s touto problematikou v mnoha případech úzce spojené. Ale uvedené rady vypouštíme do světa zadarmo, jsou tedy k dispozici komukoliv.

Ale proč?

Naší snahou je zejména na otázky bezpečnosti upozornit a případně vzbudit diskuzi nad nimi. Řadě problémů lze snadno předejít, tak proč tak neučinit.

Možná právě Vám se v nedávné době stala nepříjemná situace, kdy byl Váš majetek poškozen působením živlů, ať už přírodních nebo kriminálních. A pak jste začali zjišťovat informace, co jste mohli udělat jinak, abyste lépe ochránili svůj domov.

Proto jsme rozhodli tyto informace posbírat a v textech našeho blogu či na videích postupně zveřejňovat.

Zároveň budeme velice rádi, pokud se do programu zapojíte a přidáte své vlastní zkušenosti, o které se podělíte s dalšími účastníky.

Za videa se nestydíme

Rozhodně jsme nechtěli dělat skrytou reklamu a k natočeným videím se proto hrdě hlásíme. Proto je každé z nich označeno firemním logem, navíc průvodcem videí je zaměstnanec firmy.

Videa jsou naším dílem od A až pod Z. K jejich samotnému natáčení či vytváření textů nevyužíváme externích služeb. Na všem se podílí pouze naši zaměstnanci a i natáčení vzniká v prostorách naší společnosti.